O mně

Své zkušenosti ráda předávám dál

Zdravá výživa a zdravý životní styl hraje v mém životě zásadní roli.

Vystudovala jsem zdravotnický obor dietní sestra, poté jsem pokračovala ve studiu Výživa člověka a specializačním studiu zaměřeným na metabolické poruchy.

Z počátku své pracovní kariéry jsem pracovala ve Středisku vrcholového sportu – Dukla Praha, což mě dovedlo k hlubšímu studiu sportovní výživy.

Po založení rodiny jsem se začala věnovat klinické praxi se zaměřením na diabetologii a obezitologii. Po doplnění pedagogického vzdělání, v r. 2012, přednáším na 1.LF UK a předávám své zkušenosti nastávajícím Nutričním terapeutům.

V soukromé praxi se věnuji odbornému poradenství jak v oblasti komunitní výživy, tak výživy léčebné.

let praxe
1 +
spokojených klientů
1 +

Osobní přístup

Každý jsme jedinečný, proto se při osobních konzultacích zaměřuji na individuální přístup.

Komplexně zhodnotíme váš celkový životní styl, stravovací návyky a současný zdravotní stav.

V rámci diagnostiky vyhodnotíme složení vašeho těla, úroveň bazálního metabolismu, kvalitu současného stravování, pitný režim, aktuální pohybovou aktivitu a míru stresového zatížení. V případě vážnějších zdravotních komplikací spolupracujeme s ošetřujícím lékařem nebo specialistou.

fullsizerender-scaled

Diagnostika

Složení vašeho těla ovlivňuje celý proces nutriční intervence a nastavení energetického příjmu. Proto jsou tyto informace velmi důležité. Základní diagnostiku provádíme opakovaně a slouží jednak k porovnání výsledků a zároveň k ověření správného nastavení redukčního procesu. Diagnostika je prováděna pomocí bioimpedance na přístroji Tanita.

Podívejte se na nutriční programy, které nabízím

a vyberte si ten, který bude nejlépe vyhovovat právě Vám a Vašim cílům